Rejestracja

Nowe zasady rejestracji od 01.06.2020


Szanowni pacjenci, nasi lekarze będą znów do dyspozycji tych z Państwa u których istnieje wskazanie do odbycia wizyty. Cieszymy się, że darzycie nas ogromnym zaufaniem. Standardem w naszych gabinetach jest stosowanie najskuteczniejszych metod dezynfekcji i sterylizacji. Chcielibyśmy jednak poinformować, że w związku z zagrożeniem wirusem COVID-19 (koronawirusem) w Polsce w trosce o Państwa oraz nasze bezpieczeństwo zmuszeni jesteśmy wdrożyć dodatkowe środki ostrożności wydane przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Gabinet wznowi przyjmowanie pacjentów od 1 czerwca 2020 r.

Umawianie wizyt wyłącznie telefonicznie.
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 10:00 - 13:00 oraz 14:00 – 17:00Nowe zasady przyjęcia pacjenta w gabinecie


          1.     Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie: nr telefonu 604-980-169 lub 33-82-352-32

UWAGA!!!
Proszę nie przychodzić osobiście do gabinetu w celu umówienia wizyty

          2.     Przyjęcie pacjenta będzie poprzedzone przypomnieniem telefonicznym lub sms o wizycie z pytaniem o stan zdrowia i przypomnieniem o wydrukowaniu i wypełnieniu wywiadu epidemiologicznego         

(pobierz ankietę PDF)

          3.     Prosimy o przychodzenie na wizytę 5 minut przed wyznaczoną godziną lecz nie wcześniej, jeśli jest to możliwe bez odzieży wierzchniej i z minimalną ilością rzeczy osobistych.

          4.     Prosimy zgłaszać się bez osób towarzyszących, a w przypadku wizyt dzieci prosimy o przyjście z jednym opiekunem.

          5.     Po wejściu wymagana jest dezynfekcja dłoni – bezdotykowy dozownik z płynem do dezynfekcji jest dostępny przy głównych drzwiach wejściowych. Następnie również bezdotykowo zostanie zmierzona temperatura ciała, odbierzemy od Państwa ankietę oraz udostępnimy woreczki do których schowacie Państwo rzeczy osobiste i osobno własną maseczkę. Dalszą Państwa drogę pokieruje recepcjonistka.

          6.     Wizyta będzie mogła się odbyć, kiedy temperatura ciała nie przekroczy 37,3⁰C, a także gdy nic nie będzie budzić podejrzeń że jesteście Państwo zdrowi. Prosimy o zachowanie odstępów między pacjentami, również przy recepcji może znajdować się jedna osoba.

          7.     Kobiety prosimy o zgłoszenie się na wizytę bez makijażu.

          8.     Proszę pamiętać, że przygotowanie gabinetu w obecnej sytuacji wymaga odpowiednich procedur i sprzętu, rezerwując wizytę, rezerwują Państwo gabinet, sprzęt, czas pracy lekarza i asystentki, którzy nie mogą w tym czasie przyjąć innego pacjenta. Umawiając wizytę należy traktować jak zawarcie umowy cywilno-prawnej między pacjentem a gabinetem.


DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, BY POMIMO OBOSTRZEŃ, PAŃSTWA WIZYTA W GABINECIE ODBYŁA SIĘ MOŻLIWIE BEZSTRESOWO I KOMFORTOWO

Dołączając do akcji – nie panikuję leczę odpowiedzialnie – wdrożyliśmy rygorystyczne procedury zapobiegania zakażeniom i wszystkie obecnie zalecane środki ochrony.

PRYWATNE GABINETY STOMATOLOGICZNE      tel. +48 (33) 823 52 32       PON - PT: 9:00 - 20:00, CZW: 12:00 - 20:00