Nasz zespół

           Kim jesteśmy? 

            Jesteśmy profesjonalnym, wysoko wykwalifikowanym zespołem łączącym młodość z doświadczeniem i praktyką.

Naszym głównym mottem jest zadowolenie pacjenta. Wszystkie usługi są planowane z najwyższymi standardami światowymi, podajemy wszystkie alternatywne rozwiązania, następnie    podajemy przewidywany koszt a decyzja zależy zawsze od Państwa.

 
     

Lek. dent.stom. ogólnej Lucyna Drabek Jamróz

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
PROTETYKA


Lucyna Drabek-Jamróz jest założycielem i kierownikiem merytorycznym naszych gabinetów.  Interesuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną i protetyką. Posiada bardzo duże doświadczenie praktyczne i głęboką wiedzę. Uczestniczy w bardzo licznych kursach i szkoleniach naukowych, dzięki czemu z powodzeniem wprowadza do gabinetu najnowocześniejsze techniki leczenia. Swoim spokojnym usposobieniem potrafi zaskarbić sobie zaufanie nawet najbardziej zestresowanych pacjentów, w tym również dzieci.

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE


dr n. med. Lek.dent.specjalista periodontolog Lidia Jamróz-Wilkońska

PERIODONTOLOGIA


Lidia Jamróz-Wilkońska zajmuje się w naszych gabinetach stomatologią zachowawczą, periodontologią, protetyką i implantoprotetyką. Dzięki niezwykłej dociekliwości dokonuje optymalnej diagnostyki i leczenia nawet w bardzo złożonych sytuacjach. W pracy kładzie nacisk przede wszystkim na precyzję, estetykę oraz komfort pacjenta. Posiada bardzo liczne osiągnięcia naukowe i bogate doświadczenie praktyczne. Ukończyła kursy mistrzowskie z periochirurgii na Uniwersytecie w Bern w Szwajcarii pod kierownictwem prof. Sculean’a. Ciągłe pogłębianie wiedzy skutkuje rozwojem metod leczenia.

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE


dr n. med. Lek.dent. Wojciech Wilkoński

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA


Wojciech Wilkoński zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją mikroskopową oraz implantologią. Jako pierwszy w Polsce spełnił wszystkie wymogi i normy uzyskując Rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W swojej pracy zawodowej łączy duże doświadczenie kliniczne i rozległą wiedzę teoretyczną. Jego pasją jest ciągłe dążenie do perfekcji. Nadal pogłębia swoją wiedzę m.in. na Uniwersytecie w Bern w Szwajcarii pod kierownictwem prof. Busera. Mimo młodego wieku może się poszczycić dużymi osiągnięciami naukowymi. Dzięki połączeniu głębokiej wiedzy teoretycznej i doświadczeniu praktycznemu jest wziętym nauczycielem i wykładowcą.

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE


Lekarz dentysta spec. chirurgii stomatologicznej Maciej Rączkiewicz

CHIRURGIA


Absolwent CMUJ wydziału Lekarsko-Dentystycznego w 2006 roku. W 2008 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie gdzie pracuje również jako asystent prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE


Włodzimierz Jamróz


Protetyka, RadiologiaOrtodoncja

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE


PRYWATNE GABINETY STOMATOLOGICZNE      tel. +48 (33) 823 52 32       PON - PT: 9:00 - 20:00, CZW: 12:00 - 20:00